Logo

AVSTRISKI I BOSANSKI PATOS

Број на оглас: 2653125 | Објавен на: 11.05.2019, 13:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Останато

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA AVSTRISKI I BOSANSKI PATOS OD BEL BOR (CAM). ZA POVEKE INFORMACII NA TELEFONSKIOT BROJ

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Rubin

Потврден огласувач