Logo

Ford Focus 1.8

Број на оглас: 2653749 | Објавен на: 17.10.2017, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Focus 1.8 TDCI
Kolata e vo perfektna sostojba


Tel: 071664436

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Ljupka