Logo

se prodava niva pod voda orizna

Број на оглас: 2653888 | Објавен на: 09.02.2019, 08:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 3500 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava orizna niva vo oblesevo mestoto vikano zelinica -dupkite povrsina 3.5 dekara

 Кочани    Општина: Чешиново

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач