Logo

Издавам наместен стан

Број на оглас: 2654173 | Објавен на: 18.09.2018, 18:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 42 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Северозапад

Адреса: Јордан Хаџи Константинов Џинот

Цена: 10.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава наместен стан во центар, 42 м2 на прв спрат. Локацијата на станот е позади Влада, покрај кеј.
За сите информации на тел. 071 336 595 - Благоја

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Valentina