Logo

SE PRODAVAAT KAMERI I RESIVER ZA SNIMANJE

Број на оглас: 2654676 | Објавен на: 18.10.2017, 17:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT 4 KAMERI SO RESIVER ZA SNIMANJE INF NA TEL 071338296

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 zaklina