Logo

Media Combo III Capture card

Број на оглас: 2654836 | Објавен на: 26.03.2020, 18:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


InnoDV MEDIA COMBO III
Capture card
Firewire, DV, S-Video input.

Картичка за внесување видео (капчурирање).
Одлично работи на Windows XP.
Не ја оптеретува графичката картица.

InnoDV Media Combo III adapter card
Break-out cable for S-video and Composite Video connection
IEEE 1394 to i.LINK cable
Quick installation guide
InnoDV driver and application CD

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач