Logo

SE IZDAVA TROSOBEN KAJ MLECEN

Број на оглас: 2654987 | Објавен на: 21.12.2017, 22:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 60 m²

Греење: Централно

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 230 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


SIFRA 224
POVRSINA 60 KAT 2
Dnevna soba kujna so trpezarija
Dve posebni spalni sobi
Greenjeto e centralno

++++++++ BEZ TROSOCI ZA AGENCISKA PROVIZIJA +++++++

Aerodrom centar kisela karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*

Потврден огласувач