Logo

Korg Pa800 so MP3 Exstra !!

Број на оглас: 2655477 | Објавен на: 16.12.2018, 08:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


Sre prodava korg pa 800 so vgraden mp3 dosta sacuvan so nego odi i kufer za sajzerot raboti na nego se perfektrno za povekje informacii na tel: 078 452 067 !!

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Slagan

Потврден огласувач