Logo

Плацеви и ниви - Карпош

Број на оглас: 2655645 | Објавен на: 16.07.2020, 02:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 100000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат/издаваат голем број на плацеви/парцели на одлични локации во Карпош, Куманово.

Viber: +38972701882
031-422-598

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач