Logo

Ford focus 1.6 tdci 2005 god,full oprema,moze zamena

Број на оглас: 2655935 | Објавен на: 10.02.2018, 17:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 3.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford focus 1.6 tdci 2006 god
Full oprema
Klima
Abs
Servo
Alrbsg
Centrallna
Audio
Kollata je top forma
Moze zamena

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 idrizi