Logo

Се продава куќа во Кавадарци

Број на оглас: 2655947 | Објавен на: 22.07.2018, 12:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 200 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Струја

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Исток

Адреса: Личка 2а

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Информации на телефон.
078-740-711

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач