Logo

Mahindra 595DI

Број на оглас: 2655979 | Објавен на: 15.06.2019, 18:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Тракторот е бес никаква мана моторот е 52 коњски сили има хидрауличен волан и комплет тегови на задни тркала и напред со 2200 сати купен нов 2009год од Интеркар од Скопје
--------------------------------------------------------------
Телефон за контакт
078-445-271 Мирослав

 Тетово    Општина: Јегуновце

Прати Е-Маил

 angel

Потврден огласувач