Logo

СЕ ПРОДАВА ЕКСТРА ПОВОЛНО

Број на оглас: 2656490 | Објавен на: 20.10.2017, 10:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 200 m²

Цена: 50.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се продава


пекара,уредена по ХАСАП систем со целокупна опрема(миксер 240л,мал,миксек 25 л, мануелна делилица,обликувач на тесто производство Д-Лоро Италија,ламинатор, ротациона печка,три пласта за работа,плехови за печење на леб и бело печиво,Продавницата опремена по ХАСАП систем,витрини од инокс производство ИДЕА Скопје, печка за бело печиво италјанска со плехови,фружидери за замрзнување и одржување,и ги отстапувам целокупната опреме во другите две продавници кои се под наем а уредени по ХАСАП систем на опрема каква што е во продавницата во пекарата.) Напоменувам дека и пекарата и продавниците се активни. Над пекарата може да се доградува заради поставена основа и вградена плоча.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Трајче Илијески