Logo

4x114.3 14 inci za JAPONSKI VOZILA

Број на оглас: 2656869 | Објавен на: 03.01.2019, 16:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 80 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


4 staklo novi celicni bandazi 14ki 4x114.3 koi pasuvat na chevrolet, daewoo, honda, mazda,mitsubishi,nissan,rover, dr.vozila.Cena za komplet 60€ a poedinecno 20€ parce.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 IGOR

Потврден огласувач