Logo

Se Izdava Hala od 400m2 na vlezot od Ohrid

Број на оглас: 2657129 | Објавен на: 17.11.2018, 14:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 400 m²

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се изнајмува


Se Izdava Hala od 400m2 na vlezot od Ohrid na ulica 15ti Korpus.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Jane

Потврден огласувач