Logo

Se prodava firma

Број на оглас: 2657138 | Објавен на: 30.01.2018, 08:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 30 m²

Цена: 300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се продава


Prodavam likvidna firma registrirana od 2003 g. Bez obvrski sprema kupuvaci, dobavuvaci i drzavata. Poveke info na tel.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Nikola