Logo

FORD MONDEO 1.8TD Ghia 1999god.

Број на оглас: 2657290 | Објавен на: 18.11.2018, 10:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ФОРД МОНДЕО 1,8ТД -1999г.
1753cm-3 / 66kW (90PS)

ТОП СОСТОЈБА!!!
070 253 230
078 980 280

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 TONI

Потврден огласувач