Logo

manastirec kuka

Број на оглас: 2657378 | Објавен на: 10.01.2019, 14:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Струја

Дворна површина: 800 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: manastirec

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


kuka vo manastirec 100 m2 i dvorna povrsina od 800 m2 kaj studenata cesma

 Кавадарци    Општина: Росоман

Прати Е-Маил

 gorenje

Потврден огласувач