Logo

Kukjata se izdava pod kirija

Број на оглас: 2658305 | Објавен на: 25.11.2018, 17:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Нема

Дворна површина: 550 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1965

Година на реновирање: 2000

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 4 Паркинг места

Ориентација: Запад

Адреса: ul.Ilindenska br.14

Цена: 250 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


5 sobi,namestena,cirija 250e

 M.

Потврден огласувач