Logo

ADAPTER (polnac) za HP Laptop originalen

Број на оглас: 2659035 | Објавен на: 11.02.2019, 10:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: HP/Compaq

Xaрд диск HDD: 1 TB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Intel Core i5

Тип на хaрд диск: SSD

Големина на екран: 17 инчи и поголеми

Цена: 1.300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam originalen nov polnac za HP laptop
HSTNN-DA40 plav pin
19.5V 2.31 A 45W
19.5V 3.3A


 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 nenad

Потврден огласувач