Logo

Xbox 360 Cipuvan Dobro Socuvan

Број на оглас: 2659654 | Објавен на: 26.10.2018, 19:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / XBOX

Вид на оглас: Се продава


Xbox 360 Cipuvan So 120 Gb Hard Disk,Ima 40+Igri (Fifa17,Nba17,GTA V i GTA 4,WWE 16,Fifa Street i USte Mnogu) Ima I Demo Vo Nego.
Dobro E Socuvan

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Hanes