Logo

Gitara-Mnogu Dobro Socuvana

Број на оглас: 2659665 | Објавен на: 13.09.2018, 22:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Mnogu Malku Koristena Gitarata e vo odlicna sostojba.

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Hanes