Logo

Se prodava Hyundai Terracan

Број на оглас: 2659790 | Објавен на: 05.03.2019, 07:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Terracan

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Dzipot ima 4 novi zimski i 4 letni gumi so aluminiumski bandasi,orginalna euro kuka, greaci na sedista, nokno greenje( vebasto) promeneti diskovi plocki i nov akonulator, mnogu socuvan.Za poveke informacii na 076201330

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач