Logo

Polovna elektronska plocka

Број на оглас: 2660718 | Објавен на: 14.08.2018, 14:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Espace

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 200 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava polovna elektronska plocka za Reno espace 2.2 dci cena 200 evra 079 292 779

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач