Logo

aparat za merenje seker vo krvta+30 lenti

Број на оглас: 2661131 | Објавен на: 02.07.2018, 08:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарати за мерење крвен шеќер

Вид на оглас: Се продава


nov aparat za merenje seker neotpakuvan so torbicka tel 078507901

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Kristijan

Потврден огласувач