Logo

SABLONI ZA KAFE

Број на оглас: 2661331 | Објавен на: 15.03.2018, 22:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


SABLONI SO FIGURI ZA KAFE TORTI I KOLACI
CENATA E 200 DENARI ZA 16 SABLONI

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач