Logo

Продажба на бусен трева

Број на оглас: 2661893 | Објавен на: 26.05.2019, 12:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Продажба на англиска,мешавина и ливадска бусен трева за вашите дворови,паркови,стадиони...

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач