Logo

Se prodava polovna kujna

Број на оглас: 2662082 | Објавен на: 25.10.2017, 16:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Вид на оглас: Се продава


Se prodava polovna kujna dobro socuvana 4 metra od medijapan. Telefon za informacii 075 356 952

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Vlatko