Logo

Iznajmuvanje na pano za mladozenci

Број на оглас: 2662170 | Објавен на: 29.01.2019, 16:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Се за Свадба / Изнајмување свадбен автомобил и друго

Вид на оглас: Се продава


Iznajmuvam i prodavam pano za slikanje na mladozenci.
210см X 210 см
Povelete

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач