Logo

Продавам 2 градежни парцели со дооформување

Број на оглас: 2662442 | Објавен на: 22.04.2019, 17:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 646 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 5 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Парцелите се наоѓаат покрај патот за Лавци од лева страна, во близината на Плодност, на одлична местоположба. Двете парцели со се катност П+2,едната е 485 м2, а другата 646 м2. Делот што се дооформува (купува од општината) за едната парцела е 91 м2, а за другата 186 м2. . Цена поволна. Дадете понуда од ваша страна.Контакт 070-960-658

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 pece

Потврден огласувач