Logo

Planika cizmi

Број на оглас: 2663188 | Објавен на: 15.06.2018, 19:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Чизми

Големина: <40

Боја: Црна

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Planika cizmi NOVI ima broevi od 36 do 46 so dostava do doma za poveke informacii tel 070/206-950

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Igor Manija

Потврден огласувач