Logo

Skuter lifan s force

Број на оглас: 2663257 | Објавен на: 29.11.2017, 00:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Skuter dvotakten so 500km star nekolku meseci,odlicen.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 r