Logo

polovni delovi za golf 3

Број на оглас: 2663552 | Објавен на: 01.04.2020, 19:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: golf 3

Tип на делови: Гориво / пумпа

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


ima bos celen lim difuzer alanseri vrati so stakla preden i zaden trap diskovi sepi i drugi rabotii,,,,,,

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач