Logo

Se Prodava kuka do Kiril I Metodi Skolo

Број на оглас: 2663678 | Објавен на: 20.05.2018, 07:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4,5

Квадратура: 150 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 120 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2000

Година на реновирање: 2016

Број на балкони: Повеќе од 5 балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: veles

Цена: 18.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka mozno i na rati da se isplati isto se izdava pod kirija i samo 10 metri od skoloto kiril i metodi i gradinka dimce mircev so site uslovi za ziveeejne so imoten list dvor ukrasen nee lepenka hitno poradi zaminuvajne vo stranstvo kukata e opremena so site uslovi za da se ziveee 077396568.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Gardijan

Потврден огласувач