Logo

Nov stan 90m vo Vlae

Број на оглас: 2664072 | Објавен на: 17.01.2018, 09:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 90 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 2017

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Северозапад

Адреса: vlae

Цена: 84.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov stan od 90m so 3spalni,2banji,golema dnevna,prekrasen balkon,sopstveno parno,mini zgrada,podzemen parking.

Огласи од: Bulevar

Bulevar

Partizanska bb
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Bulevar

Потврден огласувач