Logo

Prodavam audi s5 4,2 fsi donesen od svajcarija

Број на оглас: 2664823 | Објавен на: 13.12.2017, 13:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: S5

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 260 kw / 354 ks

Цена: 19.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi s5 original 4.2 fsi (ful oprema).voziloto e kako novo.4 novi gumi i napraven servis.Edinstveno vo makedonija.doneseno od svajcarija.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач