Logo

SE PRODAVA MASINA ZA SIENJE TOYOTA

Број на оглас: 2664861 | Објавен на: 30.06.2020, 15:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


prodavam industijska masina za sienje toyota.Masinata e retka so dva grajfera od dolu nesto kako specijalka ,masinata e koristena mnogu malku. koristena za stavanje adidas lenta . .

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 zoki