Logo

Нива во м.в. Вича

Број на оглас: 2665178 | Објавен на: 28.10.2017, 12:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 5000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 5.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива во К.О. Перово, К.П. 1849 и 1850 со површина над 5000 m2. Се протега од патот за Перово до езеро.
Цена поволна.

 Pande