Logo

ЕНХЕЛЕЈА Нов Невселен Стан - Бејбунар

Број на оглас: 2665248 | Објавен на: 03.08.2018, 09:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2013

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Бејбунар

Цена: 39.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот е НОВ лоциран на 200м од бензиската пумпа Билјанини извори, ориентација југ, поседува блиндор врата , пластична дограма ...Катност(спрат под поткровје), зградата има лифт...

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ENHELEJA

Потврден огласувач