Logo

Iphone 6 16GB

Број на оглас: 2665339 | Објавен на: 30.08.2018, 13:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: Iphone 6

Боја: Silver

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 250 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Iphone e kako nov,mn socuva bez mana

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 d

Потврден огласувач