Logo

Toner

Број на оглас: 2666156 | Објавен на: 15.02.2018, 01:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал/Тонери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novi neotpakuvani toneri za HP pecatari.....
dva Q5949A/Q7553A. cena 500 den parce....
eden CF280A/CE505A cena 500 den..

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 zarko