Logo

Se prodava kuka

Број на оглас: 2666536 | Објавен на: 22.02.2020, 18:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 60 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 200 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: partizanska br.3

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


info na : 071 711 918 Miki

Se prodava kuka vo Krusevo na odlicna lokacija!

poveke info na: 071 711 918 Miki

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач