Logo

Дуксери EXTRA квалитет продажба на големо и мало

Број на оглас: 2666608 | Објавен на: 29.11.2018, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Блузи

Големина: >58

Боја: Други

Цена: 450 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Машки дуксери трокончан футер-600 денари
Женски дуксери двоконцан футер-500денари
Женски дуксери трокончан футер-600денари
Детски дуксери двокончан футер-400денари
Детски дуксери трокончан футер-500денари
Машки блузони без рендер-380денари
Машки блузони со рендер-430 денари
ЗА ПОГОЛЕМИ КОЛИЧИНИ СЛЕДУВА ПОПУСТ!!!

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач