Logo

Aluminiumski bandazhi 4x108 R17

Број на оглас: 2666886 | Објавен на: 12.03.2018, 09:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €

Категорија: Моторни Возила / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 5 aluminiumski bandasi 4x108 r17 so gumi nexen n6000 205/50/17 gumite se vo odlicna sostojba

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач