Logo

NIVA VO S. BEGNISTE, MESNOSTA VIKANA RAMNA

Број на оглас: 2667408 | Објавен на: 01.09.2018, 22:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 5600 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva so povrsina od 5600 kvadratni metri . Nivata se naogja vo selo begniste vo mesnosta vikana ramna, nivata e so dokument i posedoven list. Moze da se vidi i prefrli vo sekoe vreme

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Trajce