Logo

Nissan X-trail ITNO !!!

Број на оглас: 2667677 | Објавен на: 27.11.2017, 14:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: X-Trail

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 84 kw / 114 ks

Цена: 4.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot e vo odlicna sostojba registriran, novi gumi... poveke inf na tel..Moze zamena za Audi A3....

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Kiko

Потврден огласувач