Logo

Компатибилен тонер за HP M125A/NW, M127fn, M127fw,MF216n bla

Број на оглас: 2667688 | Објавен на: 20.02.2019, 14:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 299 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал/Тонери

Вид на оглас: Се продава


1500pages
CE283A HP83A
M125A/NW, M127fn, M127fw,MF216n black (1.5k) CF283A Canon no.737
Повеќе на: www.laptop.mk

 Скопје    Општина: Автокоманда

Прати Е-Маил

 laptop.mk (претпријатие)

Потврден огласувач