Logo

Компатибилен тонер за HP P1102/M1212MF/M1132 (1.6k.) CE285A

Број на оглас: 2667692 | Објавен на: 30.09.2018, 08:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 349 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал/Тонери

Вид на оглас: Се продава


1600pages
CE285A HP85A
LJ P1002 LJ P1102 P 1102W LJ PRO P1100 LASERJET LJ PRO M1200 LJ PRO 1200MFP LJ PRO M1212NF LJ PRO M1130 LJ PRO M1132 LJ PRO M1217NFW HPCE285A, Canon-725, Canon LBP-6000 
Повеќе на: www.laptop.mk

 Скопје    Општина: Автокоманда

Прати Е-Маил

 laptop.mk (претпријатие)