Logo

Se prodavat novi telefoni Samsung Nokia HTC Sony Motorola

Број на оглас: 2667945 | Објавен на: 18.04.2019, 11:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: 8

Боја: Rosa

Интерна меморија: 3 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: По Договор

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung
Core plus 5500 den
E1230 1500den.
S3550 2000den.
Motorola K1 krzr 2500den
HTC 8X 6500den.
Nokia C7 2700den.
Huawei y300 3500den.
Sony k550i 2000den.
NOKIA
N79 3500den.
N80 3500den.
1100 1800den.
N97 4000den.
N95 4000den.
6500slide 3000den.
C5 2000den.
C6 2500den.
SAMSUNG
U900 25000den.
Sony
c905 3000den.
Simens c70 2000den.
Emporia talk premium 1200den.
Samsung D900i 2000 den.
Site telefoni se novi ne koristeni

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач