Logo

Prednica i masi poludi za imt 540 542

Број на оглас: 2668804 | Објавен на: 09.11.2018, 07:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Kuka 35 e
Sekac od imt 755 vk 20 evra
Gumi za sealka za pcenka 4 00 12 50e (3 kom)
Tanjiri za gubre frlac 30e(2kom)
Boca za vozduh od 539 25 evra
Kardan za freza imt 2000 den

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач